Nybegynnere med gjennomført skiskole eller tilsvarende ferdigheter.

Gruppe Gul har hovedfokus på at det skal være gøy å stå på ski.

Gruppe blå fokuserer på videreutvikling av viderekommende utøvere

Gruppe RØD er beregnet for de som bedriver konkurransealpint

For de som driver frikjøring og som trikser på hopp, bokser og rails - ikke aktiv

Aktuelle saker

Oppstart barmarkssesong 2016/17

Rena alpinklubb starter med barmarkstrening i Rena idrettspark i morgen, tirsdag 6.9.15. kl 1800. Vi ønsker nye og gamle medlemmer i alderen 4 år og oppover velkommen. Det er trening for alle grupper på tirsdager fra kl. 1800 – 1900. Lek og moro for de yngste, og basistrening for de resterende. 
For den eldste gruppen er det også trening ute på torsdager kl. 1800 – 2000. Gruppeinndeling: Yngste gruppe: 4 år t.o.m. 1. klasse. Mellomste gruppe: 2. – 4. klasse. Eldste gruppe: 5. klasse og eldre. For mer info om Rena Alpinklubb, gå inn på klubbens facebookside – Rena alpinklubb eller renaalpinklubb.no - Vi håper å se deg på trening!!

Bilder fra galleriet